WRZESIEŃ - dlaczego warto owiedzić Glapki we wrześniu ?

 

 

 

 

POZYTYWNE EMOCJE - Wakacje mają przede wszystkim służyć naładowaniu baterii chcemy żeby ten czas dał nam siłę na ponure zimowe dni na zimno i słotę. Chcemy nałapać słoneczka, zrobić w pamięci zdjęcie rozbawionych zabawą dzieciaków i zarzyć spokoju. A to właśnie gwarantuje nam wrzesień :) 

 

Wrzesień to czas kiedy wszysko u nas dzieje się w trybie slow. Dzieci się bawią, dorośli proszą w kuchni o kolejną kawę lub herbatę, odpoczywają na leżakach lub czytają książki w naszych ulubionych hamakach, bawią się z dziećmi. We wrześniu na wszystko mamy czas. Jak czarodziejska zasłona spada z nas presja, że muszę iść, zobaczyć, zwiedzić.

We wrześniu nic nie musimy, odpoczywamy po  prostu. Odpoczywają i dzieci i rodzice a sekret tego odpoczynku to nie tylko hamaki ale TOWARZYSTWO RÓWIEŚNIKÓW.  To czas kiedy w Glapkach goszczą tylko dzieci małe, dzidziusie mają wieczorny spokój i wszystkie wygody w pokoju, dostaną wanienkę, łóżeczko, leżaczek. 1,5 roczniaki bez problemu znajdą dla siebie krzesełko do karmienia i fajne jedzonko a w pokoju zabawek mnóstwo rzeczy z których żadnej nie da się połknąć ale na wypadek próby wszystkie są umyte płynem do naczyń :) 2 latki zaczynają już szukać kogoś do zabawy i znajdują zawsze bo w Glapkach gości zawsze kilka rodzin i kumpel do budowania i rozwalania babek w piasku znajdzie się na pewno. A kiedy zbliżacie się do magicznego progu 3 latek z pewnością dołączycie już do zabawowej bandy, którą same z siebie jak na starych filmach tworzą w Glapkach maluszki od 3 do 6 lat. 

 

 

Zawsze kiedy zbliża się wrzesień pytacie o pogodę. POGODA NAD BAŁTYKIEM NIE JEST DO PRZEWIDZENIA ALE JUŻ TEMU ZARADZILIŚMY. Niestety Bałtyk to chłodne morze a jego wrześniową zaletą jest mnóstwo jodu, piękne widoki i puste plaże. Bywa, że pogoda tak nas rozpieszcza, że zapominamy o jesieni a czasem noce bywają chłodne i deszczyk popaduje radośnie. Tego nie da się przewidzieć we wrześniu, w lipcu i w sierpniu, pogoda nad Bałtkiem bywa kapryśna dlatego Glapki są zawsze pełne zabawy i pomysłów a pogoda jest u nas tylko stanem umysłu :)

 

Dzieciom pogoda nie straszna, ubrane w gumowe ubranka i kalosze bawią się chetnie w kałużach, a my bez stresu ubieramy je na dwór bo wiemy, że wrócą suche i wybawione. Potem gumowe spodenki i kurtki od deszczu wycieramy ściereczką i suszymy na ciepłych kaloryferach bo w Glapkach kiedy wrzesień chce pokazać rogi szybko włączamy centralne ogrzewanie. Dlatego bez strachu możemy zapraszać do naszego domu Maluszki i dzidziusie nawet do 1 października. A kiedy skończą im się już pomysły na samodzielną zabawę zapraszamy na zajęcia, codziennie po śniadanku i po drugim daniu spotykamy się żeby karmić nasze milusie zwierzaki. To zajęcie, które dzieci uwielbiają i będzie się odbywało zawsze bez względu na pogodę. Głaszczemy króliki, dokarmiamy trawą małe kaczuszki, sprawdzamy czy pióra kury są miękkie w dotyku i ile jajek zniosła. Nazrywamy gałązek dla kózki i owieczki, pozbieramy jabłuszka w ogrodzie. Tyle jest zajęć, tyle pracy, tyle różnych spraw do załatwienia, że podwieczorek i koniec dnia zawsze nas zaskakują. W Glapkach często słychać dzieci , które przekonują rodziców wieczorem , że jeszcze czegoś nie zrobiły i rodziców, którzy z rozbawieniem odpowiadają, zdążysz jutro też jest dzień.

 

Przyjeżdżajcie więc do Glapek gdzie znajdziecie dom, warsztatty dla dzieci i otoczenie przygotowane specjalnie dla dobrej zabawy Waszych Maluszków. UDOGODNIENIA DLA DZIECI są w Glapkach normą i bardzo zależy nam na Waszej wygodzie. Znajdziecie więc u nas łóżeczka, nocniki, wanienki, małe klapy, suszarkę do mokrych włosków, zabawki w każdym pokoju, mięciutkie pościele dla bobasa z płaską poduszką, leżaczki dla Maluszków i 5 rodzajów różnych krzesełek do karmienia, co komu wygodnie :) 

 

Chcemy żeby nasze wakacje były i dla dzieci i dla rodziców. Mamy zaszczyt ogłosić, że w Glapkach odpoczywają i dzieci i dorośli dlatego staramy się podać Wam PROSTE, TRADYCYJNE MENU z którego dzieci zawsze coś wybiorą. Codziennie do obiadku gotujemy więc kaszę i ziemniaki podawane bez sosu, warzywko z wody podawane z odrobiną masełka i mięsko lub rybkę co drugi dzień smażoną jak nugetsy własnej roboty a co drugi dzień duszoną lub gotowaną jak sosik z szynki lub pulpeciki. Kiedy dzieci smacznie zajadają, rodzice nie muszą się martwić o ich pełne brzuszki i sam mają gotowe posiłki można się skupić na odpoczynku i zabawie. 

 

Tak więc codziennie zdążycie :

 

- zjeść 4 posiłki dopasowane do dziecinnych potrzeb, 

- 2 razy dziennie wziąć udział w zajęciach ze zwierzątkami i zadaniami od krasnoludka Madżiego,

- bawić się w ogrodzie, zwisać na huśtawkach, przygotowywać kawę w jednej z naszych 3 kuchni lub lody w naszej lodziarni dla dzieci,

- odpocząć i poukładać klocki w pokoju zabaw,

- pojeździć na motorku, pchaczu, jeździdku z zabawkowego namiotu,

- wykopać wielki dół na plaży i 

10 razy nakarmić króliczki :) 

 

Wrześniowe wakacje niskich cen 2023 - od 4 września do 1 października

- niższa cena

gwarancja utrzymania ceny

- krótsze wyjazdy na 7, 4 lub 3 dni

mam mniej niż 3 lata nie płacę nic i korzystam ze wszystkiego 

mam 3 do 6 lat płacę 85 złotych za dobę z jedzonkiem i warsztatami

mam 7 do 12 lat płacę 139 złotych za dobę z jedzonkiem i warsztatami

mam więcej niż 12 lat płacę 189 złotych za dobę z wyżywieniem

Glapki zapraszają Państwa do kilku zupełnie różnych  pokoi, cena za pokój jest sumą cenn za osobę, jednak każdy pokój ze względu na swoją wielkość ma też cenę startową. 

Zapraszamy Was więc do :

 

2 trójek w cenie od 378 złotych

2 czwórek  w cenie od 548  złotych 

1 szóstki w cenie od 633 złotych

1 " Domku Sąsiadki" w cenie od 430 złotych

 

1 mieszkanka na parterze z dwoma niezależnymi pokojami i łazienką w cenie od 700 złotych - idealnego dla 2 małych zaprzyjaźnionych rodzin, lub jako apartament dla jednej rodziny. 

 

Niniejsza strona wykorzystuje tzw.pliki cookies w celu dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych.Kliknij aby dowiedziec sie wiecej na temat naszej polityki prywatnosci.

  Akceptuje pliki dla tej strony
EU Cookie Directive Module Information