Niniejsza strona wykorzystuje tzw.pliki cookies w celu dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych.Kliknij aby dowiedziec sie wiecej na temat naszej polityki prywatnosci.

Agroturystyka nad morzem dla najmłodszych z rodzinami

tel. 660 932 344

  • Pełnia sezonu 2024

    od 14 maja do 22 września
  • Wrześniowe i czerwcowe wakacje dla maluszków

    Mnóstwo pozytywnych wrażeń
  • Czas wiosennej wolności

    Zapraszamy na Wielkanoc, Majówkę i wiosenne weekendy

Wakacje dla

STARSZAKÓW
i wspaniałe terminy czerwcowe

 

Wakacje w lipcu dla Starszaków i wolne pokoje w szkolne wakacje 23.06 do 30.06, 30.06 do 7.07, 21.07 do 28.07 i lipcowe weekendy oraz kilka terminów sierpniowych czeka na dzieci. Do dyspozycji  wygodny pokój dobry dla mniejszej lub większej rodzinki, z przyjazną ceną na ostatnią chwilę, jedzonkiem i warsztatami.  W pierwszym tygodniu lipca i ostatnim tygodniu czerwca wszystkie dzieci zapraszamy do zabaw. A  19 do 21 i 26 do 28 lipca mamy dwa pokoje nietypowo wolne na weekend, zaraz potem 21 wakacje dla starszych dzieci opisane poniżej.  Serdecznie zapraszamy. Dzwońcie od razu 660932344 - Iwona

Glapki nie pozwolą pomysłom na zabawę utonąć w ekranie tabletu

Kiedy skończy się 7 lat zaczyna się być całkiem dużym człowiekiem takim, który sam ma już tysiąc pomysłów na minutę, a im lat przybywa tym przybywa pomysłów. Glapki wiedzą o tym i nie pozwolą pomysłom na zabawę utonąć w ekranie tabletu

Tu tablet nie będzie Wam potrzebny.  W Glapkach jest mnóstwo miejsca do świetnej zabawy, i materiałów do wcielenia pomysłów w życie.  Można tu zyskać nowych przyjaciół w podobnym wieku, zrobić z nimi coś fajnego. Jeśli jeszcze lubicie bawić się i wymyślać możecie stworzyć bazy, połączyć je telefonem z rur lub doprowadzić wodę z pompy do odległego miejsca na plaży. W Glapkach znajdziecie kije do zbudowania tipi, duże klocki z których może powstać domek i gry do grania tak po prostu, piłkę, paletki czy gry planszowe.

A jeśli wyrośliście jeszcze bardziej i dużo czasu spędzacie już na rozmowach z innymi nastolatkami, nic straconego.

 

 Możecie gadać na hamakach a potem znów skakać na trampolinie, oswajać kaczki lub budować domki. Ciągle to może być coś wspólnego. 

  Jeśli więc macie od 7 do 15 lat zapraszamy Was szczególnie na przełomie lipca i sierpnia. W 2024 roku od 21 lipca do 28 lipca zapraszamy Starsze Starszaki takie od 8-9 latek, tu już zadania na zajęciach dopasowane są do Waszych zainteresowań, rozwiązujemy poważne problemy i mamy poważne narzędzia do ich realizacji. W pierwszej połowie sierpnia też zapraszamy dzieci przedszkolne wraz z ich starszym rodzeństwem. 

WARSZTATY:  W czasie warsztatów dla Starszaków  to już nie magia krasnala Madżiego ale nasz spryt i wspólna praca prowadzi nas do celu, będziemy konstruować, kleić i budować i sporo już wędrować. Nasze nogi są znacznie większe i możemy wybrać się dalej. Dotychczas przez 5 lat sprawdzaliśmy jak z niczego, dosłownie z powietrza bierzemy energię, jak ze śmieci robimy zabawki, jak samodzielnie możemy zrobić meble, jak ciężką pracą możemy uszyć ochraniacze dla drzewa żeby nasza koza nie obskubała kory. W tym roku wracamy do prostej zabawy. Właśnie zabawa tak po prostu jest motywem przewodnim tego lata, trochę konkurencji, dużo współpracy i zabawa taka jak kiedyś. Nasze nastolatki zapominają często patrząc w telefony, że fajnie jest rozwiązywać zagadki, szukać czegoś, polewać się wodą i biegać do zmęczenia. To ostatni czas kiedy mogą się jeszcze bawić. Zaraz dorosłość zabierze ich do realizacji zadań. 

Kto: Szkolniaki od 7 do 15 roku życia

Kiedy: koniec lipca i początek sierpnia

Co: codziennie od 8 do 8.30 i od 18.00 d0 19.00 Warsztaty  pod naszą opieką . Czas wolny dla Rodziców. 

 

Warsztaty dla Starszaków mogą się trochę przedłużyć z racji wykonywanych zadań lub zdarza się, że uczestnicy sami już kontynuują dane zadanie, budowę czegoś czy znalezienie jakiegoś elementu bo wciągnęło ich na dobre :) 

Warsztaty dla Starszaków mogą się trochę przedłużyć z racji wykonywanych zadań lub zdarza się, że uczestnicy sami już kontynuują dane zadanie, budowę czegoś czy znalezienie jakiegoś elementu bo wciągnęło ich na dobre :)