Serdecznie witamy w naszym małym, wakacyjnym raju. To miejsce powstało specjalnie z myślą o wspólnym wypoczynku Rodziców i Dzieci. Wspólnym, to znaczy takim podczas, którego Rodzice też wypoczywają :) Tu nic nie musicie, za to wiele możecie. Bez względu na to czy wybierzecie leniuchowanie na hamaku, zabawę na kreatywnym placu zabaw, kontakt ze zwierzętami, plażowanie, zwiedzanie okolicy czy szumne atrakcje kurortu wszystko jest w zasięgu ręki. U nas nie ma miejsca na nudę. zawsze jest tu wiele zajęć, dla tych najmłodszych Gości i dla Starszaków. Nasz dom jest położony w idealnym do wypoczynku miejscu. Jest tu spokojnie i cicho, wkoło wiejskie gospodarstwa i polne drogi a na piękną, bałtycką plażę dojedziecie samochodem w 3 minutki. Kiedy po południu wrócicie zmęczeni... czeka na Was smaczny posiłek, dobra książka i wygodny leżak a dla dzieci wieczorne zajęcia, animacje i warsztaty. Teraz, w 2024 roku Glapki zaczynają swój dziesiąty sezon z radością i zaangażowaniem. Zbudowaliśmy to miejsce dla rodzin z dziećmi i dla naszych dwóch córek Łucji i Ninki żeby spełnić marzenie o wakacjach prawie doskonałych :) Przez 7 lata tworzyliśmy program dla Maluchów i mamy nadzieję, że jest już całkiem dobry dlatego rodziny z Maluszkami, które mogą wybrać ten termin zapraszamy szczególnie w czerwcu i wrześniu, wtedy rządzą dzieci od 0 do 6 lat (szczegóły w okienku DLA MALUCHA ). 

Wszystkie dzieci duże i małe zapraszamy w pełni lata od 22 czerwca do 31 sierpnia, fontanna zabaw i pełnia sezonu. W tym w drugiej połowie lipca, a szczególnie od 21 do 28 lipca 2024 roku zapraszamy Was na Wakacje dla Starszaka. W naszym domu rządzą wtedy dzieci, które umieją już pisać. Najmłodsze ma 8 a najstarsze 15 lat. Proponujemy też zupełnie inny program zajęć :)  Wakacje w Glapkach czekają. Glapki zapraszają Was do dużych pokoi, mieszkanka na dole, domku czy dużego pokoju na poddaszu. Mamy wybór zależnie od potrzeb Waszej rodziny. Zapraszamy. Każdego dnia staramy się o wygodnę i dobrą zabawę i mamy nadzieję, że to nam się udaje. Jednak Glapki to przedewszystkim dom i gospodarstwo, dlatego uzbrojcie się w kalosze bo kiedy pada mamy sporo błotka a dzieci biegają po łące nie trawniku i płot jest strasznie krzywy :) tak jak widzicie na zdjęciach. Również dlatego, że Glapki rosną obrastają wraz z wiekiem w różne idee. Od czterech lat mieszka już z nami eco krasnoludek Madżi, często szykuje na zajęcia różne niespodzianki i namawia nas do pamiętania, że przdmioty mogą mieć drugie życie. Od dwuch lat z nieśmiałością ale wiarą zaczynamy w naszych zabawach wdrażać tematykę ekologiczną i przekonywać dzieci do używania rzeczy, które nie koniecznie są nowe. I wiecie co, one to świetnie rozumieją i naprawdę chcą spróbować :) Od zeszłego roku spotykacie też w naszym domu różne przedmioty, które miały już skończyć swój żywot i zostały odnowione lub przerobione. Bardzo cieszymy się z każdej takiej rzeczy :)

 

 

 

Niniejsza strona wykorzystuje tzw.pliki cookies w celu dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych.Kliknij aby dowiedziec sie wiecej na temat naszej polityki prywatnosci.

  Akceptuje pliki dla tej strony
EU Cookie Directive Module Information